LumiTiles LED dlaždice čtvercová 2ks sada IP44 100x10mm 230/12V 2x0,75W stmívatelné 2700K bílá umělá hmota/hliník - PAULMANN - Vestavná svítidla
Pau-78412 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast / hliník |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 1,5 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Světelný tok | 24 lm |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výkon transformátoru | 12VA |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,75W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | LumiTiles |
Dodání 7-14 dní
Supercena
3 254 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 281 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 281 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
