LED stojací svítidlo Odila měnitelná bílá 2x10,4W černá mat, chrom - PAULMANN - Lampičky a lampy
Pau-71279 detail výrobku
| Barva | černá / chrom |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Výkon | 23,5 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 255 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 10,4W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
Dodání 7-14 dní
Supercena
3 829 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 038 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 038 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
