MaxLED senzor Wireless Touch DC 24V max. 144W bílá/černá - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-71225 detail výrobku
| Barva | bílá / černá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 144 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 48.3 mm |
| Výška | 53.8 mm |
| Hloubka | 36.6 mm |
| Průměr | 48.3 mm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Max. příkon světelného zdroje | 144W |
| Kolekce | MaxLED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
906 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 192 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 192 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
