LED pásek solární vč. dálkový ovladač 5m IP44 3,2W 22lm/m 60 LEDs/m RGB - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-71194 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Výkon | 3,2 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 5000 mm |
| Šířka | 101 mm |
| Výška | 111 mm |
| Hloubka | 26 mm |
| Světelný tok | 110 lm |
| Včetně zdroje | |
| Změna barev rgb | ano |
| Světelný senzor | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 3,2W |
| Kolekce | Solar LED Strip |
Dodání 7-14 dní
Supercena
906 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 192 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 192 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
