MaxLED trafo 150VA 24V DC bílá - PAULMANN - Napájecí LED zdroje - LED trafo
Pau-70976 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 34 mm |
| Hloubka | 67 mm |
| Výkon transformátoru | 150VA |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Stmívatelné | ne |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | MaxLED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 101 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 765 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 765 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
