MaxLED Night pohybový senzor pro noční osvětlení - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-70974 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Šířka | 48 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Světelný senzor | ano |
| Senzor | ano |
| Třída ochrany | III |
| Značka mm | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Kolekce | MaxLED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
530 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 697 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 697 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
