YourLED ECO Stripe Comfort sada 1 m dotykový spínač teplá bílá 2,4W 12V - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-70954 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Délka | 1000 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hloubka | 10.5 mm |
| Včetně zdroje | |
| Výkon transformátoru | 6VA |
| S trafem do zásuvky | ano |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
663 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 872 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 872 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
