LED stojací svítidlo Ramos 11W bílá mat/chrom nožní stmívač - PAULMANN - Lampičky a lampy
Pau-70920 detail výrobku
| Barva | matná bílá / chrom |
| Materiál | plast / kov |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 13 W |
| Délka | 1415 mm |
| Průměr | 226 mm |
| Světelný tok | 560 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| S trafem do zásuvky | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Vypínač na kabelu | ano |
| Úhel vyklopení | 355° |
| Kolekce | Ramos |
| Materiál doplňkový | kov |
| Max. příkon světelného zdroje | 7,5W |
| Styl svítidla | designová |
Dodání 7-14 dní
Supercena
4 382 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 766 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 766 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
