YourLED RGB zvukový senzor max. 60W černá - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-70917 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Třída ochrany | III |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívač | s dálk.ovládáním |
| Změna barev rgb | ano |
| Rozměry v mm | 22 x 60 x 35 |
| Životnost | 30000h |
| Stmívatelné | ano |
| Značka mm | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
Dodání 7-14 dní
Supercena
486 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 639 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 639 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
