YourLED PIR senzor max. 60W stříbrná - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-70916 detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 43 mm |
| Výška | 8.5 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Rozměry v mm | 8,5 x 43 x 30 |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 30000h |
| Světelný senzor | ano |
| Značka mm | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
Dodání 7-14 dní
Supercena
420 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 552 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 552 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
