YourLED zesilovač stmívání / vypínání max. 60W bílý - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-70911 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 15 mm |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 30000h |
| Rozměry v mm | 8 x 50 x 15 |
| Značka mm | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
Dodání 7-14 dní
Supercena
397 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 523 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 523 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
