YourLED magnetický spínač max. 60W bílý - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-70910 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 13.5 mm |
| Hloubka | 20 mm |
| Životnost | 30000h |
| Třída ochrany | III |
| Značka mm | ano |
| Stmívatelné | ne |
| Rozměry v mm | 13,5 x 40 x 20 |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
Dodání 7-14 dní
Supercena
287 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 377 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 377 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
