MaxLED kontroler (stmívání / vypínání) 144W vč. infračerveného dálk.ovládání - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-70683 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 144 W |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Třída ochrany | III |
| Baterie / akumulátor | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Značka mm | ano |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 6000 mA |
| Kolekce | MaxLED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
707 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 930 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 930 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
