LED pásek MaxLED 500 - základní sada 5 m teplá bílá, stříbrnošedá - PAULMANN - LED pásky
Pau-70604 detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | kov |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 37 W |
| Délka | 5000 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hloubka | 12.5 mm |
| Světelný tok | 2750 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Výkon transformátoru | 75VA |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 33W |
| Stmívatelné | ano |
| Kolekce | MaxLED 500 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 412 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 174 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 174 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
