SmartHome MaxLED měnitelná bílá základní sada 10m 47W bílá barva nastavitelná - PAULMANN - LED pásky
Pau-70565 detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 53 W |
| Délka | 10000 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hloubka | 12.5 mm |
| Světelný tok | 5500 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výkon transformátoru | 80VA |
| S trafem do zásuvky | ano |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Kolekce | MaxLED 500 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
4 559 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 999 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 999 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
