Neon Colorflex USB Strip Blue 1m 4,5W 5V modrá/bílá umělá hmota - PAULMANN - LED pásky
Pau-70564 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Délka | 1000 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 6 mm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 20000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Neon Colorflex |
Dodání 7-14 dní
Supercena
375 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 494 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 494 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
