Tube Profil sada 200cm vč. uchycení, koncovek a difuzoru - PAULMANN - Hliníkové LED profily
Pau-70560 detail výrobku
| Barva | hliník eloxovaný |
| Materiál | hliník / plast |
| Délka | 2000 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hloubka | 22 mm |
| Průměr | 25 mm |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Materiál doplňkový | plast |
| Kolekce | Tube |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 039 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 367 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 367 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
