Neon Colorflex USB Strip 1m 5W RGB USB-konektor - PAULMANN - LED pásky
Pau-70557 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Hloubka | 14 mm |
| Světelný tok | 10 lm |
| Včetně zdroje | |
| Změna barev rgb | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 25000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 5W |
| Kolekce | Neon Colorflex |
Dodání 7-14 dní
Supercena
530 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 697 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 697 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
