MaxLED 500 Stripe s krytím 2,5m 15W 6.500K 72 LED ochranný kryt - PAULMANN - LED pásky
Pau-70548 detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 15 W |
| Délka | 2500 mm |
| Výška | 4 mm |
| Hloubka | 12.5 mm |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 15W |
| Kolekce | MaxLED 500 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
884 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 163 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 163 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
