SimpLED LED Strip Smart Home Zigbee RGB kompletní sada 10m 26W 30LEDs/m RGB 36VA - PAULMANN - LED pásky
Pau-70535 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 26 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 10000 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 2 mm |
| Světelný tok | 900 lm |
| Včetně zdroje | |
| Výkon transformátoru | 36VA |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 26W |
| Kolekce | SimpLED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 659 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 183 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 183 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
