SimpLED LED Strip Smart Home Zigbee RGB kompletní sada 5m 20W 30LEDs/m RGB 24VA - PAULMANN - LED pásky
Pau-70534 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 5000 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 2 mm |
| Světelný tok | 450 lm |
| Včetně zdroje | |
| Výkon transformátoru | 24VA |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
| Kolekce | SimpLED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
951 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 251 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 251 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
