MaxLED 1000 LED Strip měnitelná bílá základní sada 3m IP44 32W 1020lm/m 108LEDs/m měnitelná bílá 60VA - PAULMANN - LED pásky
Pau-70532 detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 32 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 3000 mm |
| Šířka | 12.5 mm |
| Výška | 3 mm |
| Světelný tok | 3060 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výkon transformátoru | 60VA |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 32W |
| Kolekce | MaxLED 1000 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
3 076 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 048 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 048 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
