MaxLED 1000 LED Strip měnitelná bílá základní sada 1,5m IP44 17W 1020lm/m 108LEDs/m měnitelná bílá 40VA - PAULMANN - LED pásky
Pau-70531 detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 17 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 12,5 mm |
| Výška | 3 mm |
| Světelný tok | 1530 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výkon transformátoru | 40VA |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 17W |
| Kolekce | MaxLED 1000 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 902 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 503 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 503 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
