MaxLED řídící jednotka měnitelná bílá vč. IR dálkové ovládání DC 24V max. 144W bílá - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-70527 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 144 W |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Kolekce | MaxLED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
397 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 523 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 523 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
