Base Profil 100cm s difuzorem - PAULMANN - Hliníkové LED profily
Pau-70517 detail výrobku
| Barva | matná bílá / hliník eloxovaný |
| Materiál | hliník / plast |
| Délka | 1000 mm |
| Výška | 9 mm |
| Hloubka | 17 mm |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Materiál doplňkový | plast |
| Kolekce | Base |
Dodání 7-14 dní
Supercena
353 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 464 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 464 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
