SimpLED Motion sada 7,5m 15W RGB s krytím - PAULMANN - LED pásky
Pau-70514 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 17 W |
| Délka | 7640 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Včetně zdroje | |
| Výkon transformátoru | 18VA |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| S trafem do zásuvky | ano |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | SimpLED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 216 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 600 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 600 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
