Halogenová patice mini pro G9 B22d 230V bílá - PAULMANN - LED žárovky
Pau-54927 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 75 W |
| Délka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Průměr | 28 mm |
| Včetně zdroje | |
| Max. příkon světelného zdroje | 75W |
| Stmívatelné | ano |
| Stmívač | RL Busch-Jäger 2247 U, RL Merten MEG5133-0000, RLC Müller Paladin 873 030 LED |
| Typ světelného zdroje | 230V Halogen |
Dodání 7-14 dní
Supercena
124 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 163 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 163 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
