Plug & Shine set Smart Home Zigbee 3.0 LED bodové zahradní světlo Plantini IP65 3000K 3x2W 21VA antracit - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-5029 detail výrobku
| Barva | antracit |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 6 W |
| Výška | 223 mm |
| Průměr | 21 mm |
| Světelný tok | 270 lm |
| Včetně zdroje | |
| Úhel záření | 45° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Max. příkon světelného zdroje | 2W |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
5 268 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 931 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 931 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
