SmartHome ZigBee YourLED stmívatelný kontroler max. 60W - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-50048 detail výrobku
| Barva | šedá / bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 38 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Rozměry v mm | 28 x 38 x 95 |
| Smarthome | ano |
| Značka mm | ano |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 30000h |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
Dodání 7-14 dní
Supercena
774 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 018 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 018 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
