SmartHome ZigBee MaxLED kontroler Tunable White max. 144W - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-50046 detail výrobku
| Barva | šedá / bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 144 W |
| Šířka | 38 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Rozměry v mm | 28 x 38 x 95 |
| Třída ochrany | III |
| Smarthome | ano |
| Změna barev rgb | 0 |
| Značka mm | ano |
| Životnost | 30000h |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 6000 mA |
| Kolekce | MaxLED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
929 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 222 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 222 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
