VÝPRODEJ SmartHome LED pásek sada Flaex 5m izolovaná, s ovládáním výměny barev - PAULMANN - LED pásky
Pau-50005 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 19 W |
| Délka | 5000 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hloubka | 10.5 mm |
| Světelný tok | 374 lm |
| Včetně zdroje | |
| Smarthome | SmartHome |
| S trafem do zásuvky | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Změna barev rgb | ano |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 18W |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Výkon transformátoru | 24VA |
| Typ světelného zdroje | LED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 902 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 503 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 503 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
