Pauleen solární lucerna Sunshine Charm IP44 3500K 4lm tmavěmodrá - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-48304 detail výrobku
| Barva | tmavěmodrá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3500 K |
| Výkon | 0,03 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 200 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Světelný tok | 4 lm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,03W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
575 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 756 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 756 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
