Pauleen závěsné svítidlo Boho Soul 430x420mm E27 max. 20W béžová/černá - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-48302 detail výrobku
| Barva | černá / béžová |
| Materiál | kov / bambus |
| Objímka | E27 |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 420 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 1820 mm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Délka závěsu v mm | 1820 |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
| Materiál doplňkový | bambus |
Dodání 7-14 dní
Supercena
3 320 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 368 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 368 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
