Pauleen závěsné svítidlo solární Sunshine Bliss IP44 220mm 3000K 1lm béžová - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-48292 detail výrobku
| Barva | béžová |
| Materiál | kov / ratan / plast / bambus |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 0,04 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 752 mm |
| Průměr | 220 mm |
| Světelný tok | 1 lm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,04W |
| Materiál doplňkový | ratan |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 855 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 756 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 756 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
