Pauleen solární stojací svítidlo Sunshine Coziness 3000K 0,3W černá/šedá - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-48178 detail výrobku
| Barva | černá / šedá |
| Materiál | plast / kov |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 0,3 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 280 mm |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 770 mm |
| Průměr | 280 mm |
| Světelný tok | 23 lm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,3W |
| Materiál doplňkový | kov |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 523 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 320 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 320 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
