Filament 230V Smart Home Zigbee 3.0 LED žárovka E27 7,5W měnitelná bílá stmívatelné zlatá - PAULMANN - Chytré osvětlení
Pau-29155 detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Materiál | sklo |
| Objímka | E27 |
| Barva světla | 5500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 7,5 W |
| Délka | 110 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 7,5W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
575 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 756 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 756 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
