Standard 230V Smart Home Zigbee 3.0 LED svíčka E14 3x5W RGBW+ stmívatelné mat - PAULMANN - Chytré osvětlení
Pau-29152 detail výrobku
| Barva | matná |
| Materiál | plast |
| Objímka | E14 |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5 W |
| Délka | 107 mm |
| Průměr | 38 mm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 5W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 305 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 717 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 717 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
