Standard 230V Smart Home Zigbee 3.0 LED žárovka E27 9W RGBW+ stmívatelné mat - PAULMANN - Chytré osvětlení
Pau-29144 detail výrobku
| Barva | matná |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 9 W |
| Délka | 117 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 9W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
508 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 668 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 668 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
