Standard 12V LED G4 1ks-sada 1,8W 2700K čirá - PAULMANN - LED žárovky
Pau-29142 detail výrobku
| Barva | čirá |
| Materiál | plast |
| Objímka | G4 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 1,8 W |
| Délka | 36 mm |
| Průměr | 13 mm |
| Světelný tok | 200 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 1,8W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
135 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 178 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 178 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
