Standard 12V LED reflektor GU4 1,8W 2700K stříbrná - PAULMANN - LED žárovky
Pau-28978 detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | sklo |
| Objímka | GU4 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 1,8 W |
| Délka | 37 mm |
| Průměr | 35 mm |
| Světelný tok | 184 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Úhel záření | 36° |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 1,8W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
202 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 266 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 266 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
