LED kapka B22d 230V 4,7W 2700K opál - PAULMANN - LED žárovky
Pau-28895 detail výrobku
| Barva | opál |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4,7 W |
| Délka | 80 mm |
| Průměr | 45 mm |
| Světelný tok | 470 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,7W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
102 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 134 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 134 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
