LED žárovka B22d 230V 9W 2700K opál - PAULMANN - LED žárovky
Pau-28892 detail výrobku
| Barva | opál |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 9 W |
| Délka | 103 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 9W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
133 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 175 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 175 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
