LED reflektor GU5,3 12V 6,5W 4000K bílá - PAULMANN - LED žárovky
Pau-28873 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Objímka | GU5,3 |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 6,5 W |
| Délka | 48 mm |
| Průměr | 50 mm |
| Světelný tok | 445 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Úhel záření | 38° |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,5W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
242 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 319 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 319 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
