LED lineární R7s 230V 13W 2700K - PAULMANN - LED žárovky
Pau-28835 detail výrobku
| Objímka | R7s |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 13 W |
| Délka | 118 mm |
| Průměr | 28 mm |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 13W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
486 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 639 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 639 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
