LED GY6,35 12V 4W 2700K - PAULMANN - LED žárovky
Pau-28833 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Objímka | GY6,35 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 4 W |
| Délka | 50 mm |
| Průměr | 18 mm |
| Světelný tok | 400 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 25000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
264 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 348 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 348 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
