LED G4 12V 4W 2700K čirá - PAULMANN - LED žárovky
Pau-28825 detail výrobku
| Barva | čirá |
| Objímka | G4 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 4 W |
| Délka | 55 mm |
| Průměr | 16 mm |
| Světelný tok | 350 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
165 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 217 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 217 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
