LED G4 3W 300lm 12V teplá bílá - PAULMANN - LED žárovky
Pau-28813 detail výrobku
| Barva | čirá |
| Objímka | G4 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 12 V |
| Délka | 47 mm |
| Průměr | 17 mm |
| Světelný tok | 300 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
153 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 201 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 201 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
