LED reflektor GU5,3 12V 4,9W 3000K bílá/stříbrná - PAULMANN - LED žárovky
Pau-28802 detail výrobku
| Barva | bílá / stříbrná |
| Objímka | GU5,3 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 4,9 W |
| Délka | 58 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Světelný tok | 440 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,9W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
464 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 610 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 610 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
