Žárovka Choose LED-Modul GU10 EasyDim 3x5,5W 2.700 - PAULMANN - LED žárovky
Pau-28786 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Objímka | GU10 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Délka | 56 mm |
| Průměr | 50 mm |
| Světelný tok | 1380 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Úhel záření | 110° |
| Stmívatelné | ano, plynule vypínačem |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 5,5W |
| Proudové zatížení | 45 mA |
Dodání 7-14 dní
Supercena
862 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 134 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 134 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
