Žárovka LED 6,5 W bílá mat GU5,3 2.700K teplá bílá - PAULMANN - LED žárovky
Pau-28758 detail výrobku
| Barva | matná bílá |
| Objímka | GU5,3 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 12 V |
| Délka | 45 mm |
| Průměr | 50 mm |
| Světelný tok | 445 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Úhel záření | 36° |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,5W |
| Proudové zatížení | 550 mA |
Dodání 7-14 dní
Supercena
242 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 319 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 319 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
